شرکت فراورده های نسوز آذر

اطلاعات بیشتر

شرکت فراورده های نسوز آذر

اطلاعات بیشتر

شرکت فراورده های نسوز آذر

اطلاعات بیشتر

شرکت فراورده های نسوز آذر

اطلاعات بیشتر

کسب رکورد تولید 6206 تن محصولات شرکت در آذرماه 97 پس از هشت سال بر کلیه سهامداران، کارگران و مدیران زحمتکش مبارکباد

اطلاعات بیشتر

موفقیت شرکت در عقد قرارداد ساخت کوره دوار .

اطلاعات بیشتر

بازدید فرماندار محترم لنجان از سایت شماره دو شرکت نسوز اذر به مناسبت روز کارگر.

اطلاعات بیشتر
آدرس:
واحد1:جنب کارخانه ذوب آهن اصفهان
تلفن: 5 و 03152578552 
فکس: 03152578136

واحد 2: کیلومتر 50 جاده اصفهان شهرکرد-بالاتر از تصفیه خانه باباشیخعلی-
شهرک صنعتی فولاد،صندوق پستی:84715-189
تلفن: 03152359662 الی 5
فکس:  03152359754

دفتر اصفهان: خیابان هزار جریب-ساختمان تکادو-طبقه 2/5


آدرس امور سهام-شرکت توسعه توکا
اصفهان - سی و سه پل - ابتدای چهارباغ بالا- مجتمع تجاری اداری کوثر- فاز دوم- طبقه دوم- واحد 429
تلفن                  
36204474 - 36204475 - 36204784 - 36204785 - 36204476
فاکس: 03136266786      

تلفن فروش : 03152359759-  03152359734 الی 5
فکس فروش :   03152359754  

تلفن روابط عمومی : 03152359752

از طریق ایمیل های زیر با ما در ارتباط باشید

Manager@azarref.irمدیر عامل
CCM@azarref.irمدیر بازرگانی
PM@azarref.irمدیر خرید
Sales@azarref.ir
Info@azarref.ir
مدیر فروش
Finance@azarref.irمدیر مالی
AM@azarref.irمدیر اداری
OM@azarref.irمدیر بهره برداری
PM1@azarref.irمدیر تولید واحد1
PM2@azarref.irمدیر تولید واحد2
CEO@azarref.irدفترمدیریت
QC@azarref.irمدیر کنترل کیفیت
QA@azarref.irمدیر تضمین کیفیت
IT@azarref.irمدیر انفورماتیک
Contract@azarref.irمدیر قراردادها
Planning@azarref.irمدیر برنامه ریزی
Projects@azarref.irمدیر پروژه ها
HPR@azarref.irمدیر روابط عمومی
tec.dep@azarref.ir
مدیر نت و دفتر فنی



از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید
نام  
ایمیل یا تلفن
موضوع  
متن


iaf.png iso.png